Şartlar ve Koşullar

Muglaelsanatlari.com.tr üzerinden sadece 18 yaşından büyükler alışveriş yapabilirler. Muglaelsanatlari.com.tr’ye üye olarak alışveriş yapan herkes 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder.

Muglaelsanatlari.com.tr sattığı ürünlerin içeriklerini ve sitede sunulan hizmetleri önceden haber vermeden değiştirebilir.

Muglaelsanatlari.com.tr’ye yayınlanan tüm görsel ve yazılı içerik izinsiz olarak kullanılamaz.

Kullanıcı işlemleri ve sipariş takibi gibi aşamalarda iletişim e-posta adresi üzerinden yapılır. Kullanıcının e-posta adresini doğru girmesi zorunludur. Yanlış girilen e-posta adreslerinden dolayı oluşabilecek sorunlardan Muglaelsanatlari.com.tr sorumlu değildir.

Üyelerin Muglaelsanatlari.com.tr üzerinden alışveriş yapmaları amacıyla kullandıkları bilgilerin (e-posta adresi, şifre vs) üçüncü şahıslardan saklanması tamamen üyelerin sorumluluğundadır. Üyelerin Muglaelsanatlari.com.tr alışveriş sistemi üzerinde kullandığı bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından kullanılması sebebiyle meydana gelebilecek durumlardan Muglaelsanatlari.com.tr doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Muglaelsanatlari.com.tr’yi kullanan herkes yukarıda belirtilen hüküm ve koşulları okuyup anladığını kabul eder.

* 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan peşin fiyatına 3 taksit imkanı, gıda ve kozmetik ürünlerinin dahil olduğu alışverişlerde geçerli değildir.